My Cart

Close

Free standard shipping in EU & UK

Ostutingimused


KiRiVOO.com
 e-poest ostmiseks ei pea end kasutajaks registreeruma. 

Palun lugege läbi KiRiVOO e-poe ostutingimused. Peale ostu sooritamist saadame Kliendi e-postile tellimuse kinnituse. Lisaküsimuste korral palume kontakteeruda klienditoega shop@kirivoo.com.

ÜLDTINGIMUSED

1.1. Tingimused kehtivad kõigi isikute (edaspidi: Klient) ja KiRiVOO.com ostukeskkonna (edaspidi: KiRiVOO) omaniku Kirivoo OÜ, registrikood 12889846, KMNR EE101811347, vahel KiRiVOO e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta. 

1.2. KiRiVOO veebilehel ja ostutingimustes kasutatud sõna "meie", "me" all on viidatud KiRiVOO´le. 

1.3. KiRiVOO e-poel on õigus e-poe parema ja turvalisema kasutamise huvides ostutingimusi ja hinnakirja muuta ning täiendada. Tingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad vastava muudatuse avaldamise hetkest. Klient võtab vastutuse ostutingimustega tutvumise ees. Sooritades ostu kinnitab Klient, et nõustub KiRiVOO e-poe ostutingimustega.

1.4. KiRiVOO´l on õigus e-poe vahendusel sõlmitud müügilepingust taganeda ning tellitud kaup jätta üle andmata alljärgnevatel juhtudel:

  • kaup või tooraine on laost otsa saanud ja seda ei saa enam juurde toota;
  • kauba hinda või omadusi on e-poes kuvatud valesti inimliku eksituse või süsteemivea tõttu;
  • KiRiVOO jätab endale õiguse tellimust mitte täita igal ajal ja seda põhjendamata.

1.4.1. Kui KiRiVOO´l ei ole võimalik tellimust täita, siis võetakse Kliendiga ühendust e-maili või telefoni teel ning tagastatakse tellimuse summa juhul, kui Klient on jõudnud kauba eest ettemaksu teha.

1.5. KiRiVOO e-poodi majutab Shopify Inc. Shopify võimaldab meil müüa KiRiVOO tooteid ja teenuseid. 

1.6. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad KiRiVOO e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

INFORMATSIOON

2.1. KiRiVOO ei sea endale kohustuseks, kuid jätab endale õiguse muuta ja täiendada veebilehel avaldatud informatiooni. Valitud leheküljed KiRiVOO e-poes võivad sisaldada informatsiooni kolmandatelt osapooltelt või ajaloolist teavet - sellisel juhul on vastava lehekülje juures sellele viidatud.

2.2. Tooteinfot kontrollitakse ja täiendatakse regulaarselt. Andmed võivad olla peale Kliendi viimast külastust uuenenud.

2.3. Kolmandate osapoolte veebileheküljed, kuhu võib olla KiRiVOO lehelt on lingitud, ei ole KiRiVOO tütarettevõtted. 

HIND

3.1. KiRiVOO jätab endale õiguse muuta toodete/teenuste hinnakirja ja saadavust ning veebilehe informatsiooni igal ajal ja Klienti ette teavitamata. 

3.2. KiRiVOO e-poe hinnad kehtivad arve tähtajalise tasumise puhul ja on eurodes.

3.3. KiRiVOO toodete hinnad on toodud tootekaardil (lehel) ning sisaldavad Eesti Vabariigis kehtivat käibemaksu 20%.

3.4.  Kauba hindadele lisandub kohaletoimetamise tasu kui ei ole täidetud tasuta transpordi tingimusi. Kohaletoimetamise viis valitakse ning tasu arvutatakse ostukorvis.

3.5. Sooduskoodi olemasolul arvutatakse toote allahindlus peale sooduskoodi sisestamist ostukorvis. 

3.6. KiRiVOO e-poes olevad hinnad võivad erineda kaupluste hindadest.

TELLIMUSE VORMISTAMINE

4.1. Tellimus tuleb teha elektrooniliselt, lisades toote virtuaalsesse ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb siseneda ostukorvi, kus saab vajadusel toodete arvu ja koguseid muuta ning vajutada nupule „buy“.

4.2.  Seejärel tuleb sisestada Kliendi andmed, valida transpordi viis ja makseviis.

4.3. Olge Kliendi andmete ja tellimuse kinnituse lehekülgedel olevate lahtrite täitmisel tähelepanelik, sest selle informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub ostetud toodete kiire ja häireteta kohaletoimetamine.

4.4. Toodete müügileping loetakse sõlmituks (Leping jõustub) arvates tellimusekinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumist Kirivoo OÜ arvelduskontole.

4.5. Peale ostu sooritamist saadame Kliendile e-postile tellimuse kinnituse. Peale kauba teele panemist saadame Kliendile saadetise jälgimisnumbri. Lisaküsimuste korral palume kirjutada shop@kirivoo.com

TOODETE EEST TASUMINE

5.1. Makse sooritamiseks tuleb tellimuse vormistamise leheküljel valida meelepärane makseviis.

5.2. Toodete eest saate tasuda:

5.2.1. Krediitkaardiga (Visa, Mastercard, Amex, Apple Pay)
Makseid vahendab Stripe. Tasumine toimub väljaspool e-poodi turvalises keskkonnas – krediitkaardiga tasumisel Stripe Payments turvalises keskkonnas. Juhime tähelepanu, et krediitkaardi makse laekumine võib võtta kuni 65 tundi. 
5.2.2. Krediitkaardiga (Paypal)
Makseid vahendab Paypal. Tasumine toimub väljaspool e-poodi turvalises keskkonnas – krediitkaardiga tasumisel Paypal turvalises keskkonnas.
5.2.3. Eesti pangalingiga (Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Citadele, Pocopay)
Makseid vahendab Maksekeskus AS. Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas - Maksekeskus AS. KiRiVOOl puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest e-poe arvelduskontole. KiRiVOO on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.
5.2.4. Pangaülekandega (arve Kliendi e-mailile)
Firma nimi: Kirivoo OÜ. Panga nimi: Swedbank. Konto nr: EE342200221062488779. SWIFT kood/BIC: HABAEE2X.

5.3. Kui 72H jooksul peale tellimuse esitamist ei ole raha Kirivoo OÜ kontole laekunud, siis tellimus tühistatakse.

5.4. Tellimus transporditakse 100%-se ettemakse puhul.

5.5. Soovitame tutvuda KiRiVOO kolmandate osapoolte (koostööpartnerite) kasutamise tingimustega nende ametlikus veebikeskonnas (punkt 5.2.1). Nendele tehtud kaebused tuleb edastada otse kolmandatele osapooltele. 

KOHALETOIMETAMINE

6.1. KiRiVOO e-pood müüb ja transpordib tooteid Eestist kõikidesse Euroopa riikidesse koostöös DPD, Omniva ja DHLiga. Kohaletoimetamine pakiautomaatidesse Eestis, Läti ja Leedus on tasuta.  Standard postiteenus kogu EU piires on tasuta.

6.2. Peale Lepingu jõustumist vastavalt (vt. punkt 4.4.) toimetatakse tooted Kliendile tellimuses nimetatud asukohta keskmiselt 7-10 tööpäeva jooksul Eestis ja 10-21 tööpäeva jooksul teistesse EU riikidesse. Enamus tooteid valmivad peale tellimuse laekumist.  Tutvu ka KiRiVOO Kohaletoimetamise poliitikaga siin.

6.3. Kohaletoimetamise info koos saadetise jälgimisnumbriga saadame Kliendi emailile kohe kui kaup on KiRiVOO poolt teele saadetud. 

6.4. Transpordifirma toimetab tooted Kliendi poolt tellimuse vormistamisel märgitud aadressile/asukohta. Sihtkoha hilisem muutmine ei ole võimalik.

6.5. Tooted antakse kulleri poolt Kliendile üle koos saatelehega. Enne saatelehe allkirjastamist soovitame tungivalt tellitud toodete pakend üle vaadata ja selle väliste vigastuste korral märkida kulleri saatelehele sellekohane märkus. Palume vigastatud pakendiga tootest teatada e-posti aadressile shop@kirivoo.com.

6.6. Tellimuse vormistamisel tuleb kontrollida esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. KiRiVOO ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

ÜMBERVAHETAMINE

7.1. Kui kaup ei vasta Kliendi ootustele, on tal õigus kaup ümber vahetada samaväärse toote vastu kuni 14 päeva jooksul peale saadetise kättesaamist. Asja ostmise puhul algab tähtaeg asja üleandmisest Kliendile (VÕS § 56). Klient peab tagastama kasutamata kauba terves originaalpakendis koos selle juurde kuuluva dokumentatsiooniga. Kaupa saab vahetada ainult sama toote vastu (erinevas mõõdus). 

7.2. Enne vahetust tuleb Kliendil sellest teavitada kirjutades e-posti aadressile: shop@kirivoo.com. Kirjas märkige oma nimi, tellimuse number, toote nimi, vahetustoode ja suurus ning vahetuspõhjus. Seejärel informeerime Klienti edasi.

7.3. Juhime tähelepanu, et KiRiVOO pakub ka personaalseid (eritellimusel) kaupu. Toode, mis on toodetud vastavalt Kliendi isiklikule vajadusele/erisoovile (personaalne mõõt või disain jms.), ümbervahetamisele ei kuulu.

TAGASTAMINE

8.1. Kui kaup ei vasta Kliendi ootustele, on Kliendil õigus kaup tagastada. Tagastamissoovist saab KiRiVOO´le teavitama kuni 14 päeva jooksul peale saadetise kättesaamist. Asja ostmise puhul algab tähtaeg asja üleandmisest tarbijale (VÕS § 56). Klient peab tagastama kasutamata kauba terves originaalpakendis koos selle juurde kuuluva dokumentatsiooniga. 

8.1.1. Toote tagastamise eelduseks on täiesti kasutamata toode, millel on küljes originaaletiketid, muud saadetisega kaasasolnud etiketid ning toode on originaalpakendis. Rikutud pakendis või rikutud toodet ei ole võimalik tagastada. Kõik see ei piira aga Kliendi õigusi kui toode on vale või defektiga.

8.2. Enne vahetust tuleb Kliendil sellest teavitada kirjutades e-posti aadressile: shop@kirivoo.com. Kirjas märkige oma nimi, tellimuse number, toote nimi, vahetustoode ja suurus ning vahetuspõhjus. Seejärel informeerime Klienti edasi.

8.3. Tagastatav toode peab olema komplektne (sisaldama kõiki tootepakendis sisaldanud esemeid ja dokumentatsioon). Kui toode on ostetud kampaania korras, kus kaubale on lisandunud veel mõni toode, tuleb tagastada kogu komplekt ehk kõik tooted.

8.4. Tagastamisega seotud kulud kannab Klient kuni 10€ ulatuses. Kui tagastamisega seotud kulud on suuremad, siis tasub ülejäänud osa KiRiVOO. Seejuures tuleb jälgida, et Klient on tagastamise soovist teada andnud ja tagastamine on toimunud KiRiVOO poolt aksepteeritud meetodeid kasutades. Üldjuhul toimub tagastamine sama kanalit pidi nagu tellimisel. 

8.4.1. Kui Klient on sõnaselgelt valinud ettevõtja pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea KiRiVOO Kliendile tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu (VÕS § 56 1 lg 3).

8.5. KiRiVOO toode tuleb tagastada vastavalt KiRiVOO e-kirjas saadetud juhenditele ja märgitud asukohta. Kui Klienti pole teisiti informeeritud, siis tuleks toode tagastada sellele aadressile: Cloud Factory (Kirivoo OÜ) Pärnu mnt 139e/13, 11317 Tallinn, Estonia.

8.6. Raha tagastamine toimub peale KiRiVOO e-poe poolset kauba kontrollimist. KiRiVOO tagastab Kliendi poolt tasutu (koos postikuluga) esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul taganemisteate jõudmisest ettevõtteni. Kui makse ei laekunud, siis palume kirjutada shop@kirivoo.com (võimalik, et siis pole tagastatud toode veel kohale jõudnud). KiRiVOO võib maksega viivitada kuni Klient on toote tagastanud või esitanud tõendi, et ta on selle asja tagasi saatnud (VÕS § 56).

8.6.1. Kui Klient taganeb tellimusest osaliselt, siis toimub transpordikulude tagastamine proportsionaalselt, vastavalt tagastatud kauba hulgale kogu tellimusest. Näiteks tarbija tellis 3 asja ja neist ühe soovib tagastada, siis tuleb koos kauba hinnaga tagasi maksta 1/3 kättesaamise postikulust.

8.7. Juhime tähelepanu, et KiRiVOO pakub ka personaalseid (eritellimusel) kaupu. Toode, mis on toodetud vastavalt Kliendi isiklikule vajadusele/erisoovile (personaalne mõõt või disain jms.), tagastamisele ei kuulu.

PRETENSIOON, NÕUETELE MITTEVASTAVATE TOODETE TAGASTAMINE

9.1. KiRiVOO poolt müüdud toodetele kehtib 2-aastane pretensiooni esitamise tähtaeg. Pretensiooni esitamise periood hakkab kehtima kauba Kliendile väljastamise hetkel koostatud saatedokumendil näidatud kuupäevast (VÕS § 218 lg 2). 

9.2. KiRiVOO ei vastuta:

  • Kliendi süül toote halvenemise/kahjustumise eest;
  • puuduste eest, mis on tekkinud toote mittekorrapärase kasutamise tagajärjel;
  • toote normaalse füüsilise kulumise eest tavalise kasutamise korral.

9.3. Asja puuduse ilmnemisel peab Klient hiljemalt kahe kuu jooksul sellest KiRiVOO e-poodi teavitama ehk saatma pretensiooni e-mailile shop@kirivoo.com (VÕS § 220 lg 1). Kirjas märkida nimi, kontaktandmed, kaebuse esitamise kuupäev, tellimise kuupäev ning tellimuse number, kaubal puuduse ilmnemise kuupäev, defekti kirjeldus (võimalusel foto) ning lisage kauba ostu tõendava dokument ja KiRiVOO´le esitatav nõue. Seejärel informeerib KiRiVOO Klienti edasi, kandes ise defektse/vale toote postitamisega seotud transpordikulud. Korrektne toode toimetatakse Kliendile kohe kui defektne/vale asi on jõudnud KiRiVOO kätte. 

9.3.1. Kui KiRiVOO ja Klient ei jõua kokkuleppele, siis on võimalik kaasata kindlakstegemiseks sõltumatu ekspert. Ekspertiisiga seotud kulud tasub see pool, kelle seisukoht osutus põhjendamatuks.

9.4. Kui asi ei vasta tingimustele, võib Klient nõuda KiRiVOO´lt asja parandamist või asendamist. Juhul, kui asja parandamine või asendamine ei ole võimalik või ebaõnnestub või asja parandamisega/asendamisega põhjustatakse Kliendile põhjendamatuid ebamugavusi, siis on Kliendil õigus nõuda raha tagastamist (VÕS § 222 lg 1, § 223).

9.4.1. KiRiVOO jätab endale ka õiguse loobuda toote parandamisest või asendamisest. Sellisel juhul tagastab KiRiVOO viivitamatult raha Kliendile.

9.4.2. Nõuetele mittevastava toote tagastamise korral hüvitame Kliendile toote eest tasutud summa koos transpordimaksumusega Kliendi poolt näidatud pangakontole hiljemalt 14 päeva jooksul. KiRiVOO e-poel on õigus tasutud summade tagastamisega viivitada seni, kuni Klient on tema käes oleva toote tagastanud või esitanud tõendi toote tagastamiseks üleandmise kohta postiasutusele.

PERSONAALNE INFORMATSIOON

10.1. Kõiki KiRiVOO e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud Kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. KiRiVOO ei avalda talle teatavaks saanud andmeid kolmandatele osapooltele.

10.2. Krüptitud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse. KiRiVOO e-poel puudub ligipääs Kliendi konfidentsiaalsetele panga- ja maksekaardi rekvisiitidele.

10.3. Kliendi poolt KiRiVOO e-poele ostu sooritamisel esitatud isikuandmed on kaitstud ning neid töödeldakse vastavalt isikuandmete kaitse seaduse nõuetele. Isikuandmeid kogutakse ning neid töödeldakse järgmistel eesmärkidel: ostuanalüüside ja kokkuvõtete tegemiseks, Kliendile pakkumiste tegemiseks, aga ka Kliendi rahulolu küsitluste korraldamiseks. Loe veel täpsemalt KiRiVOO privaatsus ja turvalisuse kohta klikkides Privacy Policy

MUUD TINGIMUSED

11.1. Kui Klient saadab KiRiVOO´le ideid, soovitusi, pakkumisi, plaane ja muid materjale, siis nõustub ta sellega, et KiRiVOO võib neid kopeerida, tõlkida, avalikustada, kajastada, ja jagada. KiRiVOO ei ole kohustatud Kliendile vastama ega tasuma kommentaaride või soovituste eest.

11.2. Käesolevates tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

11.3. Kliendi ja KiRiVOO vahel seoses KiRiVOO e-poe vahendusel toodete tellimise/ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või Tallinna Linnakohtusse. Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

11.4. KiRiVOO e-poes müüdavad tooted ei ole mõeldud edasimüümiseks juriidiliste isikute poolt. 

VASTUTUS

12.1. KiRiVOO e-poe tootepildid on illustratiivse tähendusega. Oleme vaeva näinud, et KiRiVOO e-poe pildid edastaksid täpset informatiooni ja kuvaksid korrektseid värve. Samas ei saa KiRiVOO garanteerida, et Kliendi arvuti monitor kuvab värve õigesti. 

12.2. Toodete info, hinnad ning saadavus võivad muutuda ette teatamata.

12.3. KiRiVOO ei saa garanteerida, aga teeb endast kõik oleneva, et e-pood töötaks veatult ja selle kasutamisel ei esineks häireid. KiRiVOO jätab endale õiguse peatada müük korralise hoolduse teostamiseks või mõnel muul põhjusel. 

12.4. KiRiVOO vastutab Kliendi ees ja Klient vastutab KiRiVOO ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses. 

12.5. KiRiVOO ei vastuta Kliendile tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida KiRiVOO ei saanud mõjutada ning mille saabumist KiRiVOO ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).

KONTAKT 

Küsimuste korral palume kirjutada shop@kirivoo.com.