My Cart

Close

Free standard shipping in EU & UK

Paista välja kandes eksklusiivset tulevikumoodi

Kiirmoe kaubamärgid on kättesaadavad paljudele, kuid väikene butiikbränd nagu seda oleme meie, pakub võimalust eristumiseks. KiRiVOO pakub eksklusiivsust, mida ei leia kuskilt mujalt.

UNIKAALNE DISAIN

  • KiRiVOO on ajatu moe bränd, mis loob rõivakollektsioone aeglaselt ning ei tee hooaja lõpu allahindlusi.
  • Meil puudub suur laovaru, sest tooted valmivad käsitöö tulemusena peale Kliendilt tellimuse laekumist. 
  • Mõned tooted on pakkumisel limiteeritud kogustes - näiteks KiRiVOO NISU orgaanilisest siidist pluuse müüme vaid 8 ja KiRiVOO Katariina lips on peaaegu läbimüüdud!

MÕISTLIKUD HINNAD HEA KVALITEEDI EEST

KiRiVOO tooted valmivad parimatest keskonnasõbralikest, kuid kallitest kangastest, mida tellime Suurbritanniast, Saksamaalt, Prantsusmaalt ja Itaaliast. KiRiVOO rõivaste tootmine on kulukam, sest valmistame neid väikeses, paindlikus ja kõrge standardiga Eesti õmblustöökojas. Meie toodete siseõmblused on ilusad ja puhtad nagu kohusetundlikule preemiumbrändile kohane on.

PERSONALISEERITUD OSTUKOGEMUS

KiRiVOO meeskond hoolib kliendi arvamusest, mistõttu disainime oma tooted koostöös klientidega. Soovides pakkuda personaalset ja meeldivat ostukogemust, oleme alati abivalmid ega ei unusta kliente. KiRiVOO on siin, et aidata, soovitada sobivat stiili või õiget suurust. Eestis pakume ka personaalsete mõõtude järgi õmmeldud tooteid.

DETAILNE AJATU ELEGANTS

KiRiVOO rõivad on valmistatud teadlikule naisele, kes soovib välja näha unikaalne, šikk ja elegantne. Me toodame ajatut moodi keskonnasõbralikest kangastest, sest hoolime inimestest, loodusest ning soovime moodi teha õigesti. Sellest tulenevalt maksame ka töötajatele paremat tasu ning õpetame inimesi hoidma oma riideid, vähem ostlema eelistades kvaliteeti. 

Me usume, et KiRiVOO on tulnud, et jääda ja muuta maailma ja tulevikku paremaks meie kõigi huvides. KiRiVOO on võtnud eesmärgiks toetada jätkusuutliku moeööstuse arengut ja kutsub Teid kaasa, kandma tulevikumoodi suure uhkuse ja armastusega.

Elegants on ainus ilu, mis iial ei kao”, Audrey Hepburn.