My Cart

Close

Free standard shipping in EU & UK

KiRiVOO tõi turule keskonnasõbraliku naisterõivaste kollektsiooni

Kodumaine moebränd KiRiVOO lanseeris esimese naisterõivaste kollektsiooni Tähk, mis on valmistatud erinevatest sertifitseeritud keskonnasõbralikest kangastest nagu orgaaniline puuvill, bambuskangas ja orgaaniline siid.

KiRiVOO moedisaineri ja kaasasutaja Teele Koel sõnul on uus kollektsioon inspiratsiooni leidnud Eestimaa viljapõldudelt, mille pehmelt sametiseid laineid suvel ja sügisel nautida saab. Teele: “Soovisin detaile sellest toredusest anda edasi ka loodud kollektsioonis. Lisaks meeldib rukkilillele vilja sees kasvada ja sealt ka valitud värvid.”

KiRiVOO missioon on luua ajatut, stiilset ja eristuvat kvaliteetmoodi tähelepanuga, tehes seda õigesti ehk mõeldes tulevikule. Klient, kes ostab KiRiVOO toote aitab maailma paremaks muuta, sest toetab jätkusuutliku moeööstuse edasist arengut. KiRiVOO asutaja Ines Karu-Salo sõnul on vaja rohkem hoolida. “Oled Sa klient või lihtsalt Sõber, tule liitu ülemaailmse moerevolutsiooniga, toeta jätkusuutliku mõtteviisi, sest vaid üheskoos suudame vähendada moetööstuse negatiivset mõju elukeskonnale.”

KiRiVOO.COM veebipoes on tänasest eelmüügis kümme uut keskonnasõbralikult disainitud toodet: kleidid, seelikud, pluusid ja jakid. Tere tulemast ostlema!

Avaldatud 2. august 2016